Şirket

IgG gıda alerjisi uzmanınız

Daha sağlıklı bir yaşam için çıktığınız yolda ImuPro hep yanınızda

Gecikmeli gıda alerjileri söz konusu olduğunda, iddialıyız, 20 yılı aşkın tecrübemizle bu işin uzmanı biziz. Müşterilerimize kaliteli bir destek, kişisel rehberlik ve testleri Almanya’da yapılan güvenilir tanılama olanakları sunuyoruz.

ImuPro güvenilir, ünlü bir Alman ürünü olup, halen dünya piyasasının lider markalarından biridir. ImuPro IgG gıda alerji testleri Almanya’da 2000 yılından beri yapılmaktadır ve bugün dünyada 50’den fazla ülkede başarıyla kullanılmaktadır. Sadece 2013 yılında obezite ve gastro-intestinal sorunlardan egzema, migren, vb., sorunlara kadar, yaşadıkları bir dizi sıkıntının kökenine inmek isteyen hastalar ve sağlık profesyonellerinin talebiyle plate ve reaktiflerimizde 58,000’den fazla test yapılmıştır.

Biz, gıda ve beslenme analizleri ve klinik tanılar için test çözümleri geliştiren lider kuruluşlardan biri olan R-Biopharm Grubu’nun bir üyesiyiz. R-Biopharm test kitleri her iki sektörde de aynı özellikleriyle öne çıkmaktadır: yüksek bir hassasiyet ve doğruluk –hasta ve tüketici sağlığı söz konusu olduğunda vazgeçilmez şeylerdir bunlar. R-Biopharm kalite yönetim sistemleri 1996 yılında uluslararası ISO 9001 belgesi almıştır. Şirket 2003 yılında ayrıca ISO 13485 kalite yönetim belgesi almıştır.

Klinik tanılama konusunda R-Biopharm, dışkı tanılama ve alerji tanılama (tip I ve tip III) başta olmak üzere birçok alanda uzun yıllara dayalı, sağlam bir tecrübeye sahiptir ve bu tecrübeyle hem insan serumu hem de kapiller kanda IgE ve IgG tespitine yönelik çeşitli test hizmetleri vermektedir. Tüm testlerimiz onaylı ve CE-markalıdır.

www.r-biopharm.com

İLGİLİ LİNKLER